Kontakt

Zamówienia prosimy składać na adres orders@nitrochem.com.pl

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania. Zapraszamy!


Maja Orczykowska

Kierownik Wydziału Folii Tworzywowych

orczykowska@nitrochem.com.pl

 

Dariusz Marchlewicz

Manager produktu

marchlewicz@nitrochem.com.pl

 

Artur Kasiorek

Sprzedaż

kasiorek@nitrochem.com.pl

 

Monika Karabasz

Marketing / Sprzedaż

karabasz@nitrochem.com.pl

 

Paweł Wojtas

Logistyka

p.wojtas@nitrochem.com.pl

 

Rafał Kranc

Zakupy

kranc@nitrochem.com.pl



Polecane produkty

Ostatnie aktualności